محل تبلیغات شما
به قلم سید جمال الدین سجادی | هر بار که می‌خوانی و در هر جا و هر زمان که می‌خوانی سلام. من یک مهاجرم! البته خودم این را قبول ندارم و خواهم گفت که چرا قبول ندارم. این نامه را در حالی می‌نویسم که خاطرات این ۳۰ سال و اندی زندگی در ایران از جلوی چشمانم عبور می‌کند. من در ایران متولد شدم، در مشهد و اگر دقیق‌تر بگویم در گلشهر! محله‌ای کوچک در حاشیه شهر. پدر و مادرم سال‌ها قبل از به دنیا آمدن من به ایران آمده بودند، یعنی قبل از انقلاب 

گردشگری/ لطفاً به سرمایه گذاران حوزه تأسیسات گردشگری استان، آدرس غلط ندهید! چرا متولیان گردشگری استان به طور مطلق می گویند سرمایه گذاری در حوزه تأسیسات گردشگری اشباع شده؟! ؛ نقدی بر یک خبر: برپایی نخستین همایش بررسی راهکارها و فرصت‌های «تمرکززدایی» سرمایه‌گذاری گردشگری در استان + فیلم

شهری/ در نمایشگاه بین المللی مشهد چه می گذرد؟ به بهانه اطلاع رسانی دیرهنگام نمایشگاه اختصاصی ترکمنستان در مشهد

شهری/ آقای شهردار: شأنیت امام رضا(ع)، «برند مشهد بودن»! نیست، بلکه «عالم آل محمد(ص) بودن است! / تذکاری بر: امام رضا (ع) برند مشهد است!!

قبول ,قلم ,گلشهر ,می‌خوانی ,ندارم ,الدین ,قبل از ,در ایران ,به قلم ,که می‌خوانی ,قبول ندارم ,جمال الدین سجادی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

book mark زلال آتش بگیر....! scamexsayrac quiperviamog viestadenswam جیلی بیلی بازیگران آسیایی ، کره ای bueprudorwal گروه فناوری آموزشی استان کردستان